דבר המנהלת

דבר המנהלת

המאה ה21 מתאפיינת בקצב שינויים הולך ומתעצם ועל כן, בצורך לטפח בעצמינו ובילדינו את היכולת להתמודד עם שינויים: למצוא את מקומנו במבנים החדשים, לזהות ולדעת ליצור לעצמינו הזדמנויות חדשות, להיות משמעותיים.

פתיחת חטיבת ביניים נפרדת בסביון בתחילת השנה הינה הזדמנות עבור הצוות, הקהילה והתלמידים, לבחינה מחודשת של ערכים, להגדרת מטרות חדשות ויעדים חדשים המותאמים לחטיבה.  עבורנו, הצוות החינוכי, היא מאפשרת להעניק את מירב תשומת הלב לכל אחד מתלמידינו וללוות אותו במעבר מילדות, לאתגרי התיכון.

תפקידינו, כאנשי חינוך, לאפשר לתלמידינו להרגיש משמעותיים בבית הספר, ולהקנות להם ערכים, דעת ובטחון ביכולותיהם, ע"י טיפוח חזקותיו של כל תלמיד בתחום הלימודי, חברתי או ארגוני בהתאם ליכולותיו ולכישרונותיו.

אל מול עתיד המשתנה במהירות אני רואה בבית הספר את הדרך לטיפוח כישורים כגון הנעה ולמידה עצמית, יכולת הסתגלות לשינויים, יוזמה, יצירתיות, כישורים חברתיים, עבודה בצוות וחוסן נפשי אצל הלומדים.

בית הספר הינו חלק מהקהילה וככזה, אנו רואים בהורי התלמידים ובגורמים מובילים בקהילה שותפים לדרך מתוך ראיה הוליסטית של התלמיד כחלק ממשפחתו וקהילתו ומתוך מטרה לחזק קשרים אלו.

לכל אחד מאתנו פוטנציאל אדיר לתרום, להטיב ולקדם את ילדינו לעבר האתגרים הממתינים להם, שיתוף פעולה מתוך הערכה אמתית, כבוד הדדי ותקשורת פתוחה ואמפתית, ייצרו עבור התלמידים בית בטוח ומקדם וסביבה מכילה שמסוגלת להתמודד ולסייע להם להיות בוגרים חזקים וטובים יותר.

אנו, הצוות החינוכי של חטיבת הביניים, עושים כל מאמץ להעניק לתלמידינו את המורים הטובים ביותר, את ההעשרה הטובה ביותר, את העזרה המותאמת לצרכיו של כל תלמיד ואת מלוא תשומת הלב, לכל אחד ואחד מהם.

אני מאחלת הצלחה לצוות החינוכי בשנתו הראשונה, לתלמידים הבאים בשערי החטיבה ולבני משפחתם ולקהילה הסובבת אותנו ומסייעת בכל הנדרש עבור הצלחת בית הספר.

 משולחן המנהלת לסיכום מחצית ראשונה 

טלי קליין

מנהלת חטיבת סביון.

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות